Volejte: +420 773 90 50 50

Prodej bytu 1+KK s terasou a parkovacím stáním v novostavbě

Liberec IV-Perštýn
3 430 000 Kč
1+kk
Garáž
58 m²

Naše společnost nabízí exkluzivně prostorný byt 1+KK s terasou a vlastním parkovacím stáním v bytovém a polyfunkčním domě Lípová v centru Liberce, kolaudovaném v roce 2008. Dům byl v době výstavby považován za velmi exkluzivní stavbu a bydlení v něm si dosud drží velmi vysoký standart v bydlení a zároveň je dobrou investicí z pohledu tržního.

Bytová jednotka se nachází v klidnějším bloku „B“ s výhledem na Ještěd. Jedná se o velmi prostorný a slunný byt, orientovaný na jih. Obývací pokoj se propojen s kuchyňským koutem, po jeho celé délce jsou francouzský okna se dvěma vstupy na terasu. Koupelna s vanou je oddělena s WC, které je samostatně.

V bytě jsou plovoucí podlahy, ohřev vody je zajištěn výměníkem, možnost připojení na pult ochrany. K bytu náleží sklepní jednotka v suterénu domu. Při stavbě se pamatovalo na bezpečnost, do patra je tedy možný přístup bezbariérovým výtahem, opatřený čipem.

Vjezd do garáží z ulice Lípová na pager přes elektronicky řízenou bránou, který mají pouze vlastníci ostatních jednotek. Garážové stání je vymezeno pouze pro tuto bytovou jednotku a umožňuje přímý vstup k výtahu, vedoucího k bytu. Cena za garážové stání je již zahrnuta v celkové ceně.

Hledáte -li zajímavou příležitost k investici nebo pohodlné a atraktivní bydlení v centru Liberce, kontaktujte makléře se žádostí o prohlídku.

Informace o nabídce:

Cena 3 430 000 Kč (s provizí RK)
Evidenční číslo N100386
Adresa Lípová, Liberec IV-Perštýn, Liberec
Umístění Centrum obce
Využití Nekomerční
Kategorie 1+kk
Velikost 1+kk
Plocha 58 m2
Plocha obytná 57 m2
Podlaží 3. patro
Počet NP 6
Počet PP 2
Vlastnictví Osobní
Topení ÚT dálkové
Konstrukce budovy Skeletová
Stav objektu Novostavba
Sítě Internet, Kanalizace, TV kabel, Voda, pitná
Vybavení Bytové jádro zděné, Garáž, Parkování, Sklep, Terasa, Výtah, Zařízeno částečně nábytkem
PENB Třída náročnosti C - vyhovující
PENB dle vyhlášky vyhláška č. 148/2007 Sb.

    KONTAKTUJTE NÁS